úterý 23. června 2015 | Zlin Press - Roman Ordelt

V Újezdě proběhne fotbalové odpoledne se zlínskými hokejisty

Extraligoví hokejisté PSG Zlín pokračují v pravidelném programu fotbalových zápasů v rámci suché přípravy na další sezonu. Ve čtvrtek 25. června se představí od 17 hodin v Újezdě u Valašských Klobouk v rámci akce nazvané Fotbalové odpoledne s týmem PSG Zlín. „Bude zajímavé porovnat fotbalové umění účastníka okresního přeboru s týmem, který hraje fotbal jako doplněk své letní přípravy. Dobrovolné vstupné bude využito pro charitativní projekty hokejistů Zlína a pro příští sezonu fotbalové přípravky Újezdu,“ pověděl Miroslav Vaněk z SK Újezd.

Přijďte již v 16 hodin, neboť divákům se předvedou mladí fotbalisté, a to domácí tým přípravky proti Vysokému Poli. „Vzhledem k tomu že se jedná o sousední vesnici je i v tomto utkání o náboj postaráno. Jedná se teprve o třetí přátelské utkání domácí přípravky, která se již celý rok připravuje pod vedením trenéra Vladislava Svozila na podzimní start své první mistrovské sezony,“ řekl Miroslav Vaněk.

Dobrovolné vstupné bude použito pro mistrovskou sezonu fotbalové přípravky SK Újezd a pro charitativní projekty hokejistů PSG ZLÍN v příští sezoně.

Přijďte se pobavit před prázdninami pěkným fotbalem a podpořte dobrou věc!