neděle 24. října 2021 | Zlin Press - Roman Ordelt

Berani ovládli závěr derby s Kometou a poprvé v sezoně vyhráli za tři body

Hokejisté PSG Berani Zlín porazili v zápase 17. kola Tipsport extraligy 2021/22 tým HC Kometa Brno 5:3 a slaví poprvé v letošní sezoně tříbodové vítězství! Berani předvedli nejlepší výkon v letošní sezoně, sérii porážek v řadě zastavili na čísle devět a z výhry v základní hrací době se radovali na šestnáctý pokus. Zlínští měli bleskový nástup o derby a již po 39 vteřinách se ujali vedení. Poté se skóre přelévalo na obě strany. Domácí rozhodli o výhře ve třetí třetině, kdy nejdříve ve 49. minutě dali vítězný gól a za pět minut přidali ještě pátý gól. Svěřenci Luboše Jenáčka předvedli velmi dobrý výkon a výrazněji se prosadili i v koncovce. Branky dali Peter Trška, Antonín Honejsek, Darek Hejcman, Radek Veselý a Lukáš Vopelka. Zlín čeká v nadcházejícím týdnu série tří zápasů na venkovním ledě, sérii začne v úterý 26. října v Českých Budějovicích.