neděle 26. prosince 2021 | Redakce - marketing

První díl Beraního podcastu! Hostem je Juraj Jurík

Klub PSG Berani Zlín si připravil pro své fanoušky ještě jeden dárek, a to nový podcast! V něm budete moct společně s významnými hosty zavzpomínat na nejdůležitější momenty zlínské hokejové historie nebo slyšet jejich názor na aktuální dění. První díl vychází už dnes!

"Se začátkem roku 2022 máme připraveno více nového obsahu, který by měl zaujmout všechny zlínské fanoušky. První projekt se kterým jdeme ven je podcast. Je to skvělá forma jak propojit minulost se současnosti zlínského klubu. O rozhovory s bývalými hráči je velká poptávka a věříme, že si tento podcast najde svoje publikum," říká marketingový manažer klubu Libor Kožík, který bude pořadem provázet.

Do pořadu budou zváni nejen bývalí a současní hráči, ale také trenéři, funkcionáři a další zajímavé osobnosti, které mají spojitost se zlínským hokejem. Vycházet by měl minimálně jednou měsíčně. Fanoušci klidně mohou psát náměty na rozhovor na e-mail: marketing@beranizlin.cz .

Již nyní je podcast k dispozici na Spotify, Google Podcast a v průběhu dneška bude nahraný i Apple a následně i další platformy.