Antonín Honejsek pokračuje ve Zlíně, podepsal roční smlouvu

Extraligový klub PSG Berani Zlín usilovně pracuje v budování hráčského kádru pro příští sezonu v nejvyšší soutěži. Novou roční smlouvu podepsal útočník Antonín Honejsek, sedmadvacetiletý odchovanec prostějovského hokeje má nový kontrakt v organizaci Beranů do 30. dubna 2020.
„Jsme rádi, že jsme se dohodli s Tondou na pokračování spolupráce ve zlínském hokeji. Věříme, že zopakuje předchozí sezonu, kdy byl bodově velmi produktivní a pomůže nám dostat se ve vyřazovacích bojích dále než do předkola play off. V letošní sezoně byl limitován zraněním na samotném začátku extraligy a do hry se dostal až později,“ pověděl Jiří Šolc, jednatel a sportovní manažer zlínského hokeje.

Antonín Honejsek (narozen 19. prosince 1991) odehrál v letošním ročníku extraligy za Berany v základní části celkem 40 zápasů, ve kterých zaznamenal 18 kanadských bodů za 6 gólů a 12 asistencí. V play off přidal dalších pět zápasů bez bodu v produktivitě. 

V české extralize nastoupil během osmi sezon za týmy Zlína, Komety Brno a Hradce Králové k celkem 399 zápasům, ve kterých zaznamenal 201 kanadských bodů za 94 gólů a 107 asistencí. Z české extraligy má kompletní sadu medailí, zlato a stříbro vybojoval ve Zlíně, bronz přidal v Brně. V seniorské reprezentaci nastoupil ke 2 zápasům.

Útočník Antonín Honejsek přidá k šesti odehraných sezonám ve Zlíně další v příštím ročníku extraligy. FOTO: ZLIN PRESS - JIŘÍ ZAŇÁT
×
Odehrané 17:30 | Muži
PSG Berani Zlín
HC Sparta Praha
×
Odehrané 15:00 | Jun.
PSG Berani Zlín
HC Vítkovice Ridera