Aktuální hygienické podmínky a opatření pro vstup na extraligová utkání ve Zlíně

Hokejisté PSG Berani Zlín vstoupili do nového ročníku Tipsport extraligy 2021/22 v pátek 10. září domácím zápasem s Litvínovem. Na rozdíl od minulé sezony se počítá s přítomností fanoušků v arénách a zimních stadionech. Přinášíme aktuální podmínky pro vstup na utkání na Zimním stadionu Luďka Čajky ve Zlíně platné od 10. září.
Kapacita ZS Luďka Čajky ve Zlíně je při současných platných hygienicko-epidemiologických opatření stanovena na více než 5 000 míst. Místa na sezení nejsou omezeny, na stání jsme povinni omezit maximální možnou kapacitu o více než 50%. Situace se může v následujících týdnech a měsících měnit vzhledem k aktuální epidemiologické situaci a nařízeních Ministerstva zdravotnictví České republiky.

Jaké jsou podmínky pro vstup na ZS L. Čajky ve Zlíně??

Všichni návštěvníci se při vstupu musí prokázat aplikací Tečka nebo platným dokumentem vystaveným na jméno osoby, která přichází.

Pro vstup do prostor Zimního stadionu Luďka Čajky ve Zlíně bude nutné podle aktuálně platných vládních opatření nutné splnit jednu následujících podmínek: 
- negativní PCR test ne starší než 7 dní
- negativní antigenní test ne starší než 72 hodin
- doklad o uplynutí minimálně 14 dní od 2. dávky očkování (1. v případě jednodávkové vakcíny)
- doklad o prodělání onemocnění COVID-19 v posledních 6 měsících
- doklad o negativním absolvování antigenního samotestu ve školském zařízení v posledních 72 hodinách (potvrzení vydané školou či prohlášení potvrzené školou)
- prodělání testování antigenním samotestem před vstupem do prostorů ZS L. Čajky. Nutné přijít s předstihem. 

Ti z Vás, kteří mají označenou permanentku hologramem (prokázané očkování), nemusí s sebou nosit papírové potvrzení ani vytahovat mobil s aplikací Tečka. Váš přístup do ZS bude přes kontroly urychlen. 

Žádným z těchto dokladů se nemusejí prokazovat pouze děti do 6 let. Potvrzení bude kontrolováno při vstupu do ZS Luďka Čajky pořadateli.

Podmínky v rámci ZS L. Čajky?

Vzhledem k aktuálně platným vládním opatřením je nutné ve všech vnitřních prostorách ZS Luďka Čajky po celou dobu zápasu nosit řádně nasazený respirátor FFP2/KN95, a to pouze s výjimkou doby konzumace. Z důvodu možných kontrol ze strany Krajské hygienické stanice ve Zlíně a hrozících vysokých pokut, žádáme všechny fanoušky o dodržování uvedeného opatření.

Pozor! Na utkání mohou být přítomné pouze osoby, které nevykazují klinické příznaky onemocnění COVID-19.  Všem fanouškům děkujeme za respektování aktuálně platných hygienicko-epidemiologických opatření. 

Parkování během hokeje?

Stejně jako v minulých letech je možné parkovat hodinu před v prostorách parkoviště v budově 11 bývalého továrního areálu (vedle Baťova mrakodrapu). Děkujeme Zlínskému kraji za umožnění parkování!
×
Dnes v 18:00 | Muži
Bílí Tygři Liberec
PSG Berani Zlín