pátek 30. listopadu 2018 | Zlin Press - Roman Ordelt

Berani berou po obratu s Chomutovem dva šťastné body

Hokejisté PSG Berani Zlín vyhráli v utkání 23. kola Tipsport extraligy nad týmem Piráti Chomutov 3:2 po samostatných nájezdech. Žižka a spol. vydolovali z utkání s posledním týmem tabulky dva body, když více než polovinu zápasu nebyli lepším týmem. Zlínské dostal zpět do hry kontaktní gól ve vlastním oslabení v závěru druhé třetiny. Severočeši vedli až do 55. minuty, ale Berani srovnali stav. V dramatickém prodloužení branka nepadla a o vítězi duelu rozhodly až samostatné nájezdy. Zlínští v nich byli nakonec úspěšnější. O průběhu zápasu svědčí i počet střel 17:32 pro Piráty. Góly zaznamenali Jiří Ondráček, Tomáš Valenta a rozhodující nájezd proměnil Edgars Kulda. Zlín hraje v neděli 2. prosince na ledě Mladé Boleslavi.