pátek 05. března 2021 | Zlin Press - Roman Ordelt

Berani drželi s výjimkou druhé třetiny s Tygry krok. Srazilo je pět gólů

Hokejisté PSG Berani Zlín prohráli v 51. kole Tipsport extraligy 2020/21 na ledě týmu Bílí Tygři Liberec 2:5 a nelichotivou sérii prohraných zápasů v řadě prodloužili na číslo sedm. O konečném výsledku rozhodla ve prospěch favorita druhá třetina, ve které Bílí Tygři vstřelili pět branek a výhrou si upevnili postavení v elitní čtyřce a přímý postup do čtvrtfinále vyřazovacích boků v play off. Severočeši během čtyři minut v prostřední třetině vstřelili tři góly a rázně vykročili za výhrou. Brankář Daniel Huf i přes pět inkasovaných gólů předvedl celkem 42 úspěšných zákroků. Berani bojovali a v závěru ještě snížili na přijatelný rozdíl tří branek ve skóre. Branky dali Zdeněk Okál a Jan Václavek, Premiérový start v extralize si připsal teprve sedmnáctiletý útočník Šimon Frömel. Zlín uzavře letošní nevydařenou sezonu v neděli 7. března domácím soubojem proti Litvínovu.