neděle 24. ledna 2021 | Zlin Press - Roman Ordelt

Berani nebodovali s Litvínovem ani na třetí pokus v letošní sezoně

Berani v důležitém souboji o play off na litvínovském ledě zůstali bez bodového zisku. Svěřenci kouče Roberta Svobody bojovali až do poslední vteřiny, ale nakonec na ledě týmu HC Verva Litvínov v utkání 39. kola Tipsport extraligy 2020/21 prohráli těsně 2:3. Do duelu vstoupili lépe Severočeši, kteří se ujali vedení již ve 3. minutě, Zlínští srovnali v polovině úvodní třetiny. Rozhodujícím okamžikem zápasu byly dva slepené góly Vervy během dvou minut ve druhé třetině. Žižka a spol. se nevzdali, ještě před druhou sirénou přesilovkovým gólem vykřesali naději. Ve třetí třetině již nenašli síly na srovnání stavu a vyšli i potřetí v letošní sezoně se soupeřem bodově naprázdno. Branky dali Tomáš Fořt a Štěpán Fryšara. Zlín hraje v dalším kole na ledě Olomouce (pátek 29. ledna).