neděle 07. listopadu 2021 | Zlin Press - Roman Ordelt

Berani nestačili v záchranářském souboji a prohráli s Kladnem 1:5

Hokejisté PSG Berani Zlín prohráli v utkání 23. kola Tipsport extraligy 2021/22 na domácím ledě s týmem Rytíři Kladno 1:5 a manko na předposlední tým v tabulce se navýšilo na deset bodů. Berani klíčový zápas dvou nejhorších extraligových týmů nezvládli a prohráli již šestý zápas za sebou. Zaplněný Zimní stadion Luďka Čajky ve Zlíně více než pěti tisícovkami diváků neviděl v úvodní třetině gól. Kubiš a spol. začali slibně, když potrestali hrubku v defenzivě Rytířů ve 28. minutě a otevřeli střelecký účet duelu. Kladno ještě do druhé sirény obrátilo zápas ve svůj prospěch, neboť vedoucí gól dalo dvanáct vteřin před druhou sirénou zásluhou využité přesilové hry. Zlínští nezvládli třetí třetinu, Jágr a spol. přidali na začátku poslední periody třetí gól, kontrolovali v závěru důležitý souboj a přidali ještě další góly. Jediný gól zaznamenal Adam Zbořil. Extraliga má nyní téměř dvoutýdenní přestávku, Zlín hraje nejbližší zápas až v pátek 19. listopadu doma s Olomoucí.