pátek 09. března 2018 | Zlin Press - Roman Ordelt

Berani nevyužili přesilovky a třetí bitvu prohráli. Kohouti mají mečbol

Hokejisté Aukro Berani Zlín prohráli 3. zápas předkola Generali play off s týmem HC Olomouc 1:2. Berani nevyužili výhodu domácího prostředí a budou v sobotu odvracet mečbol soupeře v sérii hrané na tři vítězné zápasy. Zlín se ujal potřetí v sérii vedení, když dvě minuty před první sirénou zaúřadovala čtvrtá lajna. Rozhodující okamžik přišel v polovině utkání, když domácí nevyužili dlouhou přesilovku pět na tři, z trestné lavice naskočil na led David Ostřížek a v oslabení srovnal stav! Hanáci rozhodli o druhém bodu v sérii v čase 42:43 minuty trefou v přesilovce. Berani v závěru prahli po vyrovnání, ale k úspěchu nevedla ani závěrečná power play. Jedinou branku zaznamenal Pavel Sedláček. Čtvrtý zápas série se hraje v sobotu 10. března opět ve Zlíně na ZS Luďka Čajky, začátek v 16 hodin.