Berani odehrají výroční zápas v retro dresech v pátek 12. ledna

Pro zlínský hokej je letošní sezona v české extralize jubilejní 50. v nejvyšší soutěži. K oslavám tohoto hokejového výročí si zlínský hokej vybral pátek 12. ledna 2018, kdy se při duelu s vedoucím týmem extraligy HC Škoda Plzeň uskuteční výroční utkání. Program zápasu začíná výjimečně v 17:20 hodin. Berani nastoupí k tomuto utkání v retro dresech.
Výroční zápas bude připomínat především postupovou sezonu 1959/1960, kdy zlínští hokejisté jako nováčci zvládli dramatický závěr soutěže a postoupili do nejvyšší soutěže, což okomentoval i hráč tehdejšího kádru Bohumil Kožela: „Fanoušci v tom viděli obraz Klabzubáků, jak nám říkali, když jsme postoupili rok co rok do další soutěže.“

Zlínský klub získal v devětačtyřiceti odehraných sezonách mezi elitou osm medailových umístění: dvě zlata, čtyři stříbra a dva bronzy. První cenný kov vybojoval Zlín ve federální lize v sezoně 1984/1985 a od sezony 1980/1981 hraje nepřetržitě nejvyšší soutěž!

Fanoušci se mohou těšit v rámci výročního utkání na retro dresy, ve kterých při duelu s Plzní nastoupí extraligoví hokejisté Aukro Berani Zlín. „Díky vstřícnosti marketingové agentury BPA a partnerů Tipsport extraligy odehrajeme celý zápas v retro dresech bez reklam, které připomenou historická léta zlínského hokeje. Vstřícnosti partnerů extraligy i klubu si velmi vážíme,“ pověděl Libor Kožík, marketingový manažer Aukro Berani Zlín. Dresy bude možné si vydražit. Jeden z nich bude dokonce možné vydražit již příští týden na podporu charitativní akce Život je dar.

Součástí utkání bude i Ice fashion show, kterou si pro fanoušky připravila firma Baťa, která bude sponzorem utkání. „Program ještě není zcela finální, ale připravili jsme v součinnosti s marketingem firmy Baťa zajímavý program, který oživí samotné utkání. Těšit se fanoušci mohou i na soutěž o ceny firmy Baťa nebo na možnost zakoupit drobné dárky z jejich kolekce s tématikou zlínského hokeje,“ přiblížil Kožík.

Výroční utkání s Plzní proběhne na Zimním stadionu Luďka Čajky ve Zlíně v pátek 12. ledna od 17:30 hodin, pokladny se otevírají dvě hodiny před začátkem zápasu. Zájemci si mohou zakoupit vstupenky on-line již od pondělí 8. ledna na webových stránkách zlínského hokejového klubu. "Prosíme fanoušky, aby přišli do ochozů zimního stadionu včas, abychom si společně slavnostní ceremoniál před začátkem zápasu i samotné utkání s lídrem extraligy co nejvíce užili," zakončil Libor Kožík.

×
Dnes v 12:00 | Dor.
PSG Berani Zlín
HC Vítkovice Ridera