čtvrtek 20. srpna 2020 | Zlin Press - Roman Ordelt

Berani otočili zápas s Přerovem a slaví postup do čtvrtfinále poháru

Hokejisté PSG Berani Zlín vyhráli v 6. kole Poháru Generali České pojišťovny 2020 nad prvoligovým týmem HC Zubr Přerov 4:1 a postoupili do čtvrtfinále této pohárové soutěže. Postup se ale nerodil hladce, neboť hosté po dvou třetinách vedli 1:0. Zlínští čtyřmi góly ve třetí třetině otočili vývoj duelu ve svůj prospěch. Skvělý výkon předvedl mladý gólman Michal Kořének, který pustil za svá záda pouze jednu z jednatřiceti střel. Branky dali Zdeněk Okál 2, Bedřich Köhler a Jan Dufek. Žižka a spol. obsadili ve skupině D druhé místo a ve čtvrtfinále play off se střetnou s Pardubicemi. První zápas se hraje ve Zlíně již v pondělí 24. srpna, čas bude upřesněn později. Odveta je na programu na východě Čech o tři dny později za asistence kamer České televize.