pátek 01. listopadu 2019 | Zlin Press - Roman Ordelt

Berani otočili zápas v Olomouci a vezou z Hané tříbodovou výhru

Hokejisté PSG Berani Zlín vyhráli v zápase 16. kola Tipsport extraligy 2019/2020 na ledě týmu HC Olomouc 5:3 a vybojovali cenné tři body. Bitvu na moravském poli rozhodla třetí třetina, ve které Berani obrátili zápas ve svůj prospěch čtyřmi góly. Zlín měl přitom úspěšný vstup do utkání, ale Hanáci strhli vedení ve 33. minutě na svou stranu. Třetí dějství vyznělo jednoznačně pro hosty. Krize Olomouce se dále prohloubila, neboť prohrála podeváté z posledních devíti utkání. Branky dali Bedřich Köhler 2, Valentin Claireaux, David Nosek a Jakub Herman. První extraligový zápas odehrál Jakub Navrátil z Přerova. Utkání kvůli zranění nedohráli obránci Tomáš Žižka a Dalibor Řezníček. Zlín hraje v posledním kole před reprezentační pauzou v neděli 3. listopadu doma s Plzní, začátek v 15:30 hodin.