neděle 08. prosince 2019 | Zlin Press - Roman Ordelt

Berani ovládli gólovou přestřelku v první třetině a vezou tři body!

Skvělá práce, šest vstřelených gólů na venkovním ledě a za odměnu výhra za tři body! Hokejisté PSG Berani Zlín vyhráli v zápase 26. kola Tipsport extraligy 2019/2020 na ledě týmu Bruslařský klub Mladá Boleslav 6:3. Úvodní třetina přinesla brankostroj v podobě sedmi branek, z toho šest gólů padlo v rozmezí necelých sedmi minut. Berani v utkání ani jednou neprohrávali a důležitým okamžikem bylo, že v závěru první periody strhli vedení na svou stranu zásluhou využité přesilové hry. Žižka a spol. definitivně dali pojistku na cenné vítězství v závěru třetí třetiny. Branky dali Jakub Šlahař 2, Daniel Gazda, Tomáš Fořt, Pavel Kubiš a Valentin Claireaux. Extraliga má nyní reprezentační přestávku, po ní hraje Zlín ve středu 18. prosince na ledě Karlových Varů.