středa 14. listopadu 2018 | Zlin Press - Roman Ordelt

Berani po nezdaru na začátku třetí třetiny prohráli na ledě Liberce posedmé v řadě

Hokejisté PSG Zlín prohráli v 18. kole Tipsport extraligy na ledě týmu Bílí Tygři Liberec 3:5, i když v zápase vedli po druhé třetině 3:1. Berani pod Ještědem neumí zahrát, neboť zde prohráli posedmé v řadě. Bílí Tygři šli do vedení hned ve druhé minutě, ale Berani v oslabené sestavě vinou marodku otočili zápas ve druhé třetině zásluhou tří gólů na svou stranu. Na začátku třetí třetíny však přišel pro Zlín nečekaný kolaps v podobě tří inkasovaných gólů během 159 vteřin. Liberec otočil stav z 1:3 na 4:3 a osmou výhru v řadě zpečetili gólem do prázdné brány. V dresu Zlína nastoupili na střídavý start Šimon Kratochvil z Přerova a Dominik Hrníčko z Jihlavy. Branky zaznamenali Pavel Kubiš, Dalibor Řezníček a Michal Popelka. Zlín hraje v pátek 16. listopadu doma s Vítkovicemi, začátek v 17:30 hodin.