pátek 04. března 2016 | Zlin Press - Roman Ordelt

Berani porazili potřetí v sezoně Kometu a v play off se utkají s Třincem

Hokejisté PSG Zlin vyhráli v utkání 52. kola Tipsport extraligy nad týmem HC Kometa Brno 4:2 na jeho ledě a v konečném účtování základní části obsadili sedmé místo se ziskem 81 bodů. Zápas v Brně byl plný zvratů, Berani s gólmanem Petrem Zavadilem šli do vedení již v 5. minutě, ale Kometa ve druhé části srovnala v přesilovce stav a na začátku třetí třetiny zásluhou opět využité početní výhody se dostala do vedení. Veselý a spol. se nevzdali a třemi góly dovedli duel do vítězného konce. Branky zaznamenali Jiří Ondráček, Robert Říčka, David Šťastný a Filip Čech. Tým PSG Zlín se utká v předkole play off s týmem HC Oceláři Třinec, série se hraje na tři vítězná utkání a začíná již v pondělí 7. března úvodním zápasem na ZS Luďka Čajky ve Zlíně.