Berani pózovali při týmovém focení před startem nové sezony

Devět dnů před zahájením nového ročníku Tipsport extraligy 2020/21 proběhlo týmové focení extraligových hokejistů PSG Berani Zlín. Žižka a spol. oblékli pro společné foto tradiční světlou (žlutou) sadu nových dresů s Beranem na hrudi. Zlínští získali po jednání s vedením Českého hokeje na celou sezonu výjimku a mohou používat žlutý dres jako tmavou (domácí) sadu dresů, pokud proti nim nastoupí soupeř v bílých dresech! Fanoušci poznají výsledek týmové fotografie na plakátě, který bude k dostání během podzimních dnů.

Společné focení se uskutečnilo uprostřed týdne před dopoledním tréninkem. Krátce po deváté hodině vyjeli na led první hráči, mladíci Jiří Suhrada, Vojtěch Dobiáš, Jan Dluhoš a Matěj Sebera se postarali o přemístění dřevěných laviček do středu kluziště. Celkem se objevilo na ledové ploše sedmadvacet hokejistů širšího kádru, po delším čase nebylo potřeba zajistit žádného figuranta. Do první řady usedli vedle trenérského dua ve složení Robert Svoboda, Martin Hamrlík a tradiční gólmanské dvojice Libor Kašík, Daniel Huf dále hráči Tomáš Fořt, David Nosek, Zdeněk Okál, Tomáš Žižka, Bedřich Köhler a Pavel Kubiš. Focení společné fotografie se uskutečnilo za účasti kompletního realizačního týmu a vedení klubu s prezidentem prezídia Jiřím Korcem, primátorem města Zlína.

 

Týmové focení proběhlo zcela hladce, režijní taktovky se ujali marketingový manažer PSG Berani Zlín Libor Kožík a zlínský fotograf David Peška (Dejfoto). David má k hokeji velmi blízko, neboť je zlínským odchovancem, nedávno válel druhou ligu ve Valašském Meziříčí a nyní hraje univerzitní soutěž. Během pár minut bylo pořízeno finální foto a zlínští hokejisté zahájili dopolední trénink, na který se můžete podívat v obsáhlé fotoreportáži.

Fotogalerie

×
Dnes v 18:00 | Dor.
HC Kometa Brno
PSG Berani Zlín