neděle 03. února 2019 | Zlin Press - Roman Ordelt

Berani předvedli parádní obrat v Hradci, otočili stav z 0:3 na 4:3!

Hokejisté PSG Berani Zlín vyhráli v zápase 42. kola Tipsport extraligy na ledě týmu Mountfield HK Hradec Králové 4:3 po samostatných nájezdech. Zlínští hokejisté předvedli skvělý obrat, neboť na začátku druhé třetiny prohrávali již 0:3, ale nakonec dokázali na ledě třetího celku tabulky vyhrát! Berani se nevzdali ani za krajně nepříznivého stavu a ukázali v čele s výborným gólmanem Liborem Kašíkem velkou bojovnost a zvrátili duel na svou stranu. Žižka a spol. snížili ještě do konce druhé třetiny na rozdíl kontaktního gólu. Dvě minuty před koncem základní hrací doby si vynutili prodloužení. V nastaveném čase branka nepadla, a tak bitvu rozsekly až samostatné nájezdy. Branky zaznamenali Pavel Sedláček, Zdeněk Okál Tomáš Valenta a rozhodující nájezd proměnil Michal Popelka. Svěřenci Roberta Svobody jsou stále ve hře o předkolo play off, na desátý Litvínov ztrácí pět bodů. Extraliga má nyní více než týdenní reprezentační přestávku. Po ní pokračuje nejvyšší soutěž ve středu 13. února, Zlín hraje doma s Karlovými Vary.