neděle 03. listopadu 2019 | Zlin Press - Roman Ordelt

Berani prohráli před reprezentační pauzou doma nešťastně s Plzní

Hokejisté PSG Berani Zlín prohráli v utkání 17. kola Tipsport extraligy 2019/2020 na domácím ledě s týmem HC Škoda Plzeň 1:2 a zůstali tentokrát bez bodů. Berani bez zraněného kapitána Tomáše Žižky se ujali vedení v první třetině, ale indiáni ve druhé polovině prostřední třetiny otočili vývoj utkání ve svůj prospěch. Nejdříve překonal gólmana Marka Čiliaka Jakub Pour a poté ve vlastním oslabení po zaváhání zlínského brankáře dal vítězný gól v 36. minutě Matyáš Kantner. Zlínští v závěru prahli po vyrovnání, ale Západočeši hubené vítězství uhájili. Jediný gól dal v 17. minutě z dorážky Ralfs Freibergs. Tipsport extraliga má nyní reprezentační přestávku, Zlín hraje ve středu 13. listopadu doma s Kometou Brno.