sobota 10. března 2018 | Zlin Press - Roman Ordelt

Berani prohráli s Olomoucí i druhý domácí zápas a z play off vypadli

Hokejisté Aukro Berani Zlín prohráli 4. zápas předkola Generali play off Tipsport extraligy s týmem HC Olomouc 2:3 a celkově sérii prohráli 1:3 na zápasy. Veselý a spol. šli do čtvrté bitvy s cílem odvrátit mečbol soupeře a hrozící konec sezony. Hanáci se dostali do vedení v první třetině. Berani se opět trápili v přesilových hrách, zatímco Kohouti v úvodu třetí třetiny přidali druhý gól. Čtyři tisícovky diváků viděly dramatický závěr. Zlínští sáhli více než čtyři minuty před závěrem k power play, při které snížili na rozdíl kontaktní branky. Mora přidala ale třetí gól do prázdné brány. Domácí ještě zdramatizovali samotný závěr utkání vstřelením druhého gólu, nicméně srovnat stav již nedokázali. Branky zaznamenali Tomáš Fořt a Pavel Klhůfek. Tým Aukro Berani Zlín končí letošní účinkování v předkole play off a v konečném pořadí letošní sezony obsadí devátou příčku, což lze hodnotit za úspěch.