úterý 02. listopadu 2021 | Zlin Press - Roman Ordelt

Berani prohráli těsně s Libercem, opět je srazila špatná koncovka

Hokejisté PSG Berani Zlín prohráli v zápase 21. kola Tipsport extraligy 2021/22 na domácím ledě s týmem Bílí Tygři Liberec 1:2 a vyšli již počtvrté v řadě bodově naprázdno. Berani podali v úvodní třetině velmi sympatický výkon, nicméně slibné šance nedokázali proměnit. Severočeši šli do vedení hned na začátku druhé třetiny a ve 35. minutě přidali druhý gól. Kubiš a spol. snížili ve 47. minutě, ale v závěru již nedokázali srovnat stav. Beranům nepomohla k bodům ani závěrečná power play. Stále se trápí v produktivitě a s koncovkou jsou na štíru. Jediný gól vstřelil obránce Peter Trška. Zlín zůstává nadále na chvostu extraligové tabulky se sedmibodovou ztrátou na předposlední Kladno. Berani hrají v pátek 5. listopadu na ledě Karlových Varů.