neděle 21. února 2021 | Zlin Press - Roman Ordelt

Berani prohráli zápas s Motorem gólem z poslední minuty

Zlínští hokejisté v zápase 47. kola Tipsport extraligy 2020/21 vyšli bodově naprázdno. V souboji dvou týmů z chvostu extraligové tabulky prohráli na domácím ledě s celkem Madeta Motor České Budějovice 2:3. Berani prohrávali v polovině utkání již 0:2, ale nevzdali se a zlepšeným výkonem ve třetí třetině srovnali duel. V 54. minutě se začínalo od začátku, ale osudnou se stala závěrečná minuta základní části. Jihočeši za pouhých 24 vteřin využili přesilovku a dali vítězný gól. Žižka a spol. potřetí v sezoně nestačili na staronového nováčka a prohráli osmý zápas z posledních devíti. Rozdíl mezi oběma týmy se snížil šest kol před závěrem dlouhodobé části na pouhých šest bodů. Branky dali Jakub Šlahař a Tomáš Fořt. Zlín hraje v úterý 23. února doma s lídrem extraligy z Třince.