čtvrtek 25. listopadu 2021 | Zlin Press - Roman Ordelt

Berani si vyšlápli na Třinec, mistra srazil v prodloužení Oscar Flynn!

Bravo, poslední porazil prvního! Hokejisté PSG Berani Zlín vyhráli v předehrávce utkání 26. kola Tipsport extraligy 2021/22 nad týmem HC Oceláři Třinec 2:1 po prodloužení. Berani navázali na předchozí domácí výhru s Olomoucí a poprvé v letošním ročníku vyhráli dva zápasy za sebou. Čtyřicet minut kralovali na obou stranách bezchybní gólmani Libor Kašík a Marek Mazanec. Zlínští šli do vedení ve 43. minutě, ale Oceláři za dvě minuty srovnali stav zásluhou využité přesilovky. Utkání se nakonec rozseklo v nastaveném čase, Berani brali bonusový bod v závěru první minuty prodloužení. Branky dali Darek Hejcman a vítězný gól Oscar Flynn. Svěřenci trenéra Luboše Jenáčka stáhli ztrátu na předposlední Kladno na rozdíl osmi bodů. Zlín hraje v neděli 28. listopadu na ledě Mladé Boleslavi.