úterý 24. srpna 2021 | Zlin Press - Roman Ordelt

Berani smetli Havířov vydařeným závěrem a poprvé v přípravě vyhráli

Hokejisté PSG Berani Zlín si připsali v přípravném období první vítězství, když vyhráli na ledě účastníka Chance ligy AZ Heimstaden Havířov 5:1 zásluhou vydařené třetí třetiny. V ní zasypali Havířov čtyřmi góly. Duel se hrál v rámci letního turnaje ZUBR Cup, kde Berani obsadili v konečném zúčtování druhé místo za vítězným pořádajícím Přerovem. Berani nastoupili v neúplné sestavě s řadou juniorů a do vedení šli čtyři vteřiny před první sirénou. Havířov srovnal stav ve druhé třetině přesilovkovým gólem krok, ale gólová smršť ve třetí třetině přinesla zasloužené vítězství. Branky zaznamenali Štěpán Fryšara 2, Jakub Ferenc, Zdeněk Okál a Tomáš Mikúš. Zlín hraje ve čtvrtek 26. srpna doma s Vítkovicemi, začátek v 17:30 hodin.