neděle 05. ledna 2020 | Zlin Press - Roman Ordelt

Berani srazili potřetí v sezoně Kometu, o výhře rozhodly nájezdy

Bravo! Hokejisté PSG Berani Zlín vyhráli v utkání 34. kola Tipsport extraligy 2019/2020 na ledě týmu HC Kometa Brno 3:2 po samostatných nájezdech. Berani porazili Kometu v letošní sezoně již potřetí a v moravském derby slaví cenné dva body! Brno v utkání před vyprodanou arénou dvakrát vedlo, ale Žižka a spol. dokázali vždy vyrovnat. Kometa šla do vedení po bezbrankovém úvodu hned na začátku druhé třetiny, ale zlínská odpověď přišla v 36. minutě. Domácí podruhé strhli vedení na svou stranu v 52. minutě, nicméně pět minut před koncem základní hrací doby bylo opět vyrovnáno. Derby nakonec rozhodly ve prospěch Zlína až samostatné nájezdy. Branky dali Jan Dufek, Zdeněk Okál a rozhodující nájezd proměnil David Nosek. Berani hrají v pátek 10. ledna doma s úřadujícím mistrem z Třince.