úterý 10. března 2020 | Zlin Press - Roman Ordelt

Berani srovnali stav série s Hanáky před prázdným hledištěm

Hokejisté PSG Berani Zlín vyhráli 2. zápas předkola play off Generali Česká pojišťovna play off 2020 na ledě týmu HC Olomouc 3:1 a srovnali stav série hrané na tři vítězné zápasy na 1:1. Utkání se hrálo v komorní atmosféře bez jediného diváka na základě rozhodnutí Bezpečnostní rady státu kvůli šíření epidemie koronaviru a zákazu sportovních akcí nad sto lidí. Ještě půl hodiny před zápasem nebylo vůbec jisté, že se bude hrát. Berani otevřeli odvetný souboj na olomouckém ledě úspěšně a v 17. minutě šli do vedení. Hanáci v polovině utkání vyrovnali, ale Zlínští dvěma brankami ve třetí třetině strhli výhru na svou stranu. Góly dali Zdeněk Okál 2 a Antonín Honejsek. Velmi dobrý výkon předvedl brankář Libor Kašík. O dalším osudu play off české extraligy se bude jednat na středečním jednání v Praze.