Berani už mají týmovou fotku na novou extraligovou sezonu

Dva dny před úvodním zápasem nové sezony Tipsport extraligy 2021/22 proběhlo týmové focení extraligových hokejistů PSG Berani Zlín. Fořt a spol. oblékli pro společné foto tradiční světlou (žlutou) sadu nových dresů s Beranem na hrudi. Fanoušci poznají výsledek týmové fotografie na plakátě, který bude k dostání během podzimních dnů.
Společné focení se uskutečnilo před dopoledním tréninkem. Krátce po půl desáté vyjeli na ledovou plochu Zimního stadionu Luďka Čajky první hráči v čele s mistrem světa Ondřejem Němcem. Mladíci Jiří Karafiát, Jiří Suhrada, Matěj Sebera se postarali o přemístění dřevěných laviček do středu kluziště, junior Tadeáš Talafa se ujal role figuranta. Celkem se objevilo na ledové ploše třiadvacet hokejistů hráčského kádru Zlína. 

Do první řady usedli vedle trenérského dua ve složení Robert Svoboda, Martin Hamrlík a tradiční gólmanské dvojice Libor Kašík, Daniel Huf dále hráči Antonín Honejsek, Tomáš Žižka, Tomáš Fořt, Ondřej Němec, Tomáš Mikúš a Pavel Kubiš. Focení společné fotografie se uskutečnilo za účasti kompletního realizačního týmu a vedení klubu s prezidentem prezídia Jiřím Korcem, primátorem města Zlína.

Režijní taktovky týmového focení se ujali marketingový manažer PSG Berani Zlín Libor Kožík a zlínský fotograf David Peška (Dejfoto). Během pár minut bylo pořízeno finální foto a zlínští hokejisté zahájili dopolední trénink, kde mužstvo ještě doplnil juniorský gólman Tobiáš Synek. Na trénink zlínských Beranů se můžete podívat v obsáhlé fotoreportáži. 

Fotogalerie

×
Dnes v 18:00 | Muži
Bílí Tygři Liberec
PSG Berani Zlín