Berani v přípravě dvakrát doma: dnes Olomouc, ve čtvrtek Kometa

Hokejisté PSG Berani Zlín odehrají v rámci sedmi přípravných zápasů před startem extraligy ve třetím srpnovém týdnu dva zápasy na domácím ledě ZS Luďka Čajky. V úterý 20. srpna změří síly s týmem HC Olomouc, o dva dny později přivítají brněnskou Kometu. Začátky obou divácky atraktivních zápasů jsou v 18 hodin, platí jednotné vstupné 50 korun, pokladny se otevírají v 16:30 hodin.
Svěřenci trenéra Antonína Stavjani odehráli v přípravě zatím dva zápasy. V rámci letního turnaje Zubr Cup porazili doma Slavii 3:2 (branky Šlahař 2, Köhler) a prohráli na ledě prvoligového Přerova 1:4 (gól Honejsek)

V tomto týdnu již budou k dispozici k přípravným duelům s Olomoucí a Kometou i Tomáš Fořt, Lukáš Buchta a Daniel Gazda, kteří se zúčastnili letního přípravného kempu národního týmu v Jihlavě pod vedením kouče Miloše Říhy.

 V jaké sestavě nastoupíme v dnešním přípravném zápase? Brankář Kořének (připraven Huf), obránci Freibergs, Gazda - Řezníček, Buchta -  Žižka, Nosek - sedmý bek Ferenc - útoky nastoupí ve složení Šlahař, Fořt, Herman - Okál, P. Sedláček, Szturc - Dufek, Honejsek, Köhler - Fryšara, Popelka, Kubiš.

Přípravný zápas PSG Berani Zlín versus HC Olomouc se hraje na ZS Luďka Čajky v úterý 20. srpna v 18 hodin. Držitelé permanentních karet mají na všechny přípravné zápasy pořádané ve Zlíně vstup zdarma. Na přípravné zápasy je stanoveno jednotné vstupné 50 korun, pokladny se otevírají v 16:30 hodin, on-line prodej na přípravu neprobíhá.

Pozor! Na přátelské utkání se neprodávají místenkové vstupenky. Vydává se vstupenka za jednotnou cenu bez určení místa, fanoušci si mohou sednout v hledišti na libovolné místo.