úterý 31. srpna 2021 | Zlin Press - Roman Ordelt

Berani vedli, ale Kometa přípravný zápas doma otočila. Odveta ve čtvrtek

Hokejisté PSG Berani Zlín sehráli šestý přípravný zápas před startem extraligy. Tentokrát se představili v moravském derby na ledě Komety Brno, kde až po boji prohráli 1:3. Berani se ujali vedení již v 7. minutě, ale domácí ještě v závěru první třetiny srovnali stav. Kometa šla poprvé do vedení v 25. minutě zásluhou využité přesilové hry a těsné vedení udržela až do samotného závěru. Zlínští sáhli v předposlední minutě ke hře bez brankáře, ale Brno přidalo ještě třetí gól do prázdné klece. V přípravě si připsalo již pátou výhru v řadě a ještě neokusilo hořkost prohry! Jedinou branku Zlína dal Pavel Kubiš. Oba soupeři se utkají v odvetě na zlínském ledě již ve čtvrtek 2. září. Pro oba týmy se jedná o generálku před ostrým startem sezony.