neděle 23. září 2018 | Zlin Press - Roman Ordelt

Berani vyhráli na ledě nováčka a vezou z Karlových Varů tři body

Hokejisté PSG Berani Zlín vyhráli v utkání 4. kola Tipsport extraligy na ledě týmu HC Energie Karlovy Vary 4:2 a získali první bodový zisk na soupeřově ledě v letošní sezoně. Žižka a spol. rozhodli o výhře na ledě staronového nováčka ve druhé třetině, když za nerozhodného stavu 2:2 přidali dva góly. Zlín se dostal do vedení poprvé ve 24. minutě gólem ve vlastním oslabení! Výborná defenziva a spolehlivý výkon gólmana Jakuba Sedláčka dovedly hosty ve třetí třetině k tříbodové výhře. Branky zaznamenali Pavel Kubiš, Michal Poletín, Jakub Šlahař a Tomáš Fořt. V sestavě scházeli kvůli disciplinárním trestům obránci Jakub Ferenc a Daniel Gazda, naopak nastoupili Martin Matějíček a Martin Novotný, který má vyřízený střídavý start z prvoligového Přerova. Zlín hraje v pátek 28. září doma s Libercem, začátek v 17 hodin.