úterý 09. února 2021 | Zlin Press - Roman Ordelt

Berani vyšli i ve druhém zápase ve Vítkovicích střelecky naprázdno

Hokejisté PSG Berani Zlín prohráli v dohrávaném zápase 10. kola Tipsport extraligy 2020/21 na ledě týmu HC Vítkovice Ridera 0:3. Svěřenci trenérské dvojice Robert Svoboda, Martin Hamrlík nesmazali bodovou ztrátu na dvanáctou příčku, která zaručuje start ve vyřazovacích zápasech play off. Po výhře Olomouce v Karlových Varech ztráta ještě narostla o další dva body. Berani nadále tápou v mizerné produktivitě i v koncovce a vyšli již posedmé v sezoně střelecky naprázdno. Odvetný duel obou týmu na ostravském ledě skončil stejným výsledkem jako v polovině ledna. Domácí Ridera se ujala vedení v 11. minutě a další dva góly přidala do druhé sirény. Na straně Zlína se neujala ani jedna z 37 střel. Extraliga má nyní krátkou reprezentační přestávku, poté hraje Zlín v pondělí 15. února na ledě Hradce Králové.