pondělí 21. prosince 2020 | Zlin Press - Roman Ordelt

Berani zaskočili favorita a vybojovali v Boleslavi výhru

Hokejisté PSG Berani Zlín vyhráli v dohrávce 6. kola Tipsport extraligy 2020/21 na ledě týmu Bruslařský klub Mladá Boleslav 3:2 po prodloužení. Žižka a spol. měli úspěšný nástup do utkání a po rychlých gólech vedli v 7. minutě již 2:0. Berani až do 48. minuty drželi jednogólový náskok, ale duel dospěl až do prodloužení. V něm domácí spálili v přesilovce několik šancí a potvrdilo se známé pořekadlo nedáš, dostaneš. Bonusový bod nakonec bral Zlín a překazil Středočechům vítěznou šňůru na domácím ledě. Ta se zastavila na čísle 4. Velmi dobrý výkon předvedl gólman Daniel Huf, který si připsal celkem 48 úspěšných zásahů. Branky zaznamenali Jiří Karafiát, Dalibor Řezníček a vítězný gól vstřelil Lukáš Vopelka. Zlín pokračuje ve venkovním tripu, v úterý 22. prosince hraje od 17 hodin na ledě pražské Sparty.