Berani zavítali do Slušovic, s dětmi trénovali Tomáš Fořt a Jiří Karafiát

Berani mají za sebou druhé sportovní odpoledne pro děti z regionu, to se uskutečnilo ve čtvrtek 17. června. Zlínská výprava, kterou vedle trenérů mládeže tvořili také útočníci A-týmu Tomáš Fořt a Jiří Karafiát, se tentokrát vydala do Slušovic.

Ve sportovním areálu poblíž slušovické základní školy děti prožily činorodé odpoledne, trenéři měli pro účastníky připravený pestrý program složený z pohybových aktivit a her. Na hřišti s dětmi trávili čas také forvardi Tomáš Fořt a Jiří Karafiát, na konci pak zbyl prostor i na společné fotografie a podepisování.

„Jsme rádi za přijetí, kterého se nám dostalo v nádherném areálu ve Slušovicích. Odpoledne bylo dost horko, ale zvládli jsme to. Děti byly šikovné, vydržely se účastnit více než hodinu dlouhého programu,“ těší Petra Čajánka.

„Tréninku se zúčastnilo přes 25 kluků a holek. Do Slušovic se určitě vrátíme i v zimě, až bude led. Už se těšíme,“ doplnil asistent manažera mládeže.

Další tréninky v okolních městech zlínského regionu budou následovat na přelomu prázdnin a nového školního roku. Přesný termín příští zastávky zatím ještě není stanoven.

Fotogalerie