úterý 02. dubna 2013 | Zlin Press -. Roman Ordelt

Berani ztratili první mečbol, Třinec rozhodl třemi góly ve druhé třetině v přesilovkách

Článek průběžně aktualizujeme. Hokejisté PSG Zlín prohráli pátý zápas semifinálové série play off na domácím ledě s Třincem vysoko 1:6, když hosté odvrátili konec sezony. Zlínská družina mohla postoupit do finále, místo toho utržila vysokou prohru. O výhře Slezanů rozhodla druhá třetina a tři branky během necelých dvou minut v přesilových hrách. Třinec vedl po druhé třetině 1:6 a bylo po zápase. Závěrečnou část vyostřil zákrok hostujícího Hrabala na Linharta, závěr se zvrhl v řadu osobních soubojů a šarvátek. Jediný gól Zlína zaznamenal v 6. minutě Marek Melenovský. Vedle porážky hodně mrzí, že utkání nedohráli pro zranění obránci Tomáš Linhart a Petr Zámorský. Šestý zápas se hraje ve čtvrtek 4. dubna v Třinci, Vlachova družina má stále k dispozici ještě jeden mečbol.