úterý 05. října 2021 | Zlin Press - Roman Ordelt

Berany po nadějném začátku v Pardubicích skolil hattrick Musila

Hokejisté PSG Berani Zlín prohráli v předehrávce 15. kola Tipsport extraligy 2021/22 na ledě týmu HC Dynamo Pardubice 1:5 a stále čekají v sezoně na tříbodovou výhru. Trenérská dvojice Martin Hamrlík, Luboš Jenáček změnila složení jednotlivých útoků s výjimkou Hejcmanovy řady. Zlín se ujal vedení v utkání podobně jako v předchozím duelu na třineckém ledě, ale poté mu opět nevyšla druhá třetina. Hosty poslal do kolen první extraligový hattrick Adama Musila, který dokonal ve 32. minutě a skvělý výkon kanadského forvarda Anthony Camary, autora čtyř bodů. Berani i přes velmi dobrý výkon brankáře Libora Kašíka doplatili na bídnou koncovku. Jediný gól dal z trestného střílení Bedřich Köhler. Východočeši se výhrou vyhoupli do čela extraligové tabulky. Zlín hraje v pátek 8. října doma s Mladou Boleslaví, začátek v 17:30 hodin.