neděle 23. ledna 2022 | Zlin Press - Roman Ordelt

Berany sestřelili v Pardubicích Camara a Poulíček. Ztráta na Kladno se navýšila

Hokejisté PSG Berani Zlín prohráli v utkání 45. kola Tipsport extraligy 2021/22 na ledě týmu HC Dynamo Pardubice 1:4 a vyšli potřetí za sebou bez bodové zisku. Kubiš a spol. nastoupili do zápasu po devítidenní covidové pauze bez gólmanské jedničky Libora Kašíka, který byl zdravotně indisponován. V sestavě Beranů se objevily poprvé posily, a to útočníci Valentin Claireaux a Pavel Makarenko. Východočeši měli utkání pod kontrolou a v 36. minutě si vypracovali přesilovkovým gólem již tříbrankový náskok. Dynamo přidalo ve třetí třetině čtvrtý gól, když o všechny góly se rovnoměrně postarali kanadský útočník Anthony Camara a kapitán Východočechů Patrik Poulíček. Berani se neprosadili opět v koncovce, jediný gól dal až v závěru Antonín Honejsek. Zlínští prohráli poosmé z posledních deseti zápasů a manko na čtrnácté místo, které zaručuje baráž, se navýšilo již na rozdíl propastných čtrnácti bodů! Zlín hraje v úterý 25. ledna doma odložený duel 42. extraligového kola s Mladou Boleslaví.