pondělí 30. prosince 2019 | Zlin Press - Roman Ordelt

Bílý Tygr Vlach zastavil dvěma góly vítěznou šňůru Beranů

Hokejisté PSG Berani Zlín prohráli v utkání 32. kola Tipsport extraligy 2019/2020 na ledě týmu Bílí Tygři Liberec 1:2 a po sérii čtyř výher v řadě vyšli v posledním utkání kalendářního roku 2019 naprázdno. Zlínští šli v 9. minutě do vedení po neuvěřitelném vlastním gólu Severočechů při signalizované výhodě. Bílí Tygři ve druhé třetině otočili vývoj utkání zásluhou dvou gólů Jaroslava Vlacha. Berani ve třetí třetině srdnatě bojovali, v počtu střel přestříleli soupeře 11:4, ale přes veškerou snahu nesrovnali stav. Jediný gól hostů byl připsán Jakubu Šlahařovi. Poslední zápas odehrál ve zlínském dresu před návratem do brněnské Komety brankář Marek Čiliak. Liberec bodoval v šestnáctém utkání v řadě a pojistil si vedené v extralize. Zlín hraje v dalším kole v pátek 3. ledna doma s Pardubicemi, začátek v 17:30 hodin.