Brankář Libor Kašík podepsal ve Zlíně novou dvouletou smlouvu!

Další skvělá zpráva pro hokej v Baťově městě do následujících sezon. Osmadvacetiletý brankář Libor Kašík bude nadále působit v extraligovém týmu PSG Berani Zlín, gólmanská jednička a opora zlínských Beranů se dohodla s vedením klubu na nové dvouleté smlouvě do 30. dubna 2023. Brankařská dvojice bude tedy působit i v následující sezoně ve složení Libor Kašík a Daniel Huf.
Vedení zlínského klubu usilovně pracuje v současné nelehké covidové době v budování hráčského kádru pro nadcházející sezony. Víceletou smlouvu podepsal s vedením klubu již v lednu nejproduktivnější zlínský hokejista a lídr mužstva Antonín Honejsek, stejný krok nyní učinil Kašík. 

Libora Kašíka čeká ve Zlíně už jedenáctá extraligová sezona, což ho řadí v klubových statistikách v počtu odchytaných zápasů v nejvyšší soutěži suverénně na první místo. „Smlouva se řešila delší dobu a jsem rád, že v letošní nepříliš povedené sezoně jsem dostal důvěru pokračovat v mateřském klubu. Věřím, že postupnými kroky se dostaneme na lepší příčky. Chci být klubu v dalších sezonách co nejvíce nápomocen k vyšším cílům. Samozřejmě si přeji, abych podával ve žlutomodrém dresu co nejlepší výkony. Motivaci mám pořád,“ řekl Kašík po podpisu nové smlouvy. 

Libor Kašík (narozen 31.3.1992) je odchovancem zlínského hokeje a měl významný podíl na zisku mistrovského titulu v sezoně 2013/14. Patřil k nejlepším hráčům v play off a zářil především ve finálové sérii s Kometou Brno. Premiéru v nejvyšší soutěži zažil v sezoně 2010/11, dvě sezony chytal i první ligu za Olomouc. V létě 2018 odešel na zahraniční angažmá v Kontinentální hokejové lize do ruského týmu Chabarovsku, které mu nevyšlo podle představ. Po návratu zpět domů nastupoval krátce v Kometě a začátkem roku 2019 se vrátil zpět do Zlína. V nejvyšší soutěži odchytal celkem 318 utkání. V letošní sezoně ho limituje nepříjemné zranění a zatím nastoupil k 22 zápasům.


×
Dnes v 18:00 | Muži
Bílí Tygři Liberec
PSG Berani Zlín