Čestný a Hrdý partner: Příležitost pro menší firmy a podnikatele

Obchodní oddělení zlínského hokeje usilovně pracuje v nelehké době, kterou způsobila pandemie koronaviru, na finančním zabezpečení rozpočtu klubu pro nadcházející extraligovou sezonu 2020/21. Pro menší podnikatele, živnostníky, ale i fanoušky přichází se zajímavou nabídkou ke spolupráci. I vy se můžete stát Čestným a Hrdým partnerem zlínského hokeje a rozšířit skupinu podporovatelů prestižní značky Beranů. Hokej ve Zlíně je pravidelným účastníkem nejvyšší soutěže a stojí na prahu již třiapadesáté sezony mezi hokejovou elitou.
 „Snažíme se tvořit sounáležitost klubu s krajem i městem, kde žijeme. Postupně vnímáme, že zájem o spolupráci s naším klubem projevují i menší podnikatelské subjekty. Proto chceme vyjít vstříc této poptávce a klub otevřít i pro širší spektrum subjektů než tomu je doposud. Vážíme si každého našeho partnera bez rozdílu objemu spolupráce. V dnešní době to platí dvojnásob,“ uvedl Dr. Jiří Chalabala, obchodní ředitel PSG Berani Zlín.

Co získá Čestný anebo Hrdý partner zlínského hokejového klubu za částku 10 tisíc, respektive 20 tisíc korun? Jednak uvedení jména či loga na webových stránkách klubu, členskou samolepku na vůz a dále pravidelné zasílání elektronického newsletteru klubu. V případě Hrdého partnera uvedení jména či loga na ochozu Zimního stadionu Luďka Čajky. „Partner bude součástí prestižní rodiny partnerů zlínského hokeje. Bude mít možnost účasti na pravidelných a velmi oblíbených setkáních našich partnerů v rámci nehokejových akcí za účasti hráčů extraligového A týmu,“ upřesnil závěrem Chalabala.
×
Dnes v 18:00 | Muži
Bílí Tygři Liberec
PSG Berani Zlín