Čtvrtina fanoušků nechala klubu plnou hodnotu permanentky

Již v předminulém týdnu byla ukončena vlna kompenzací za nevyužitou hodnotu permanentní vstupenky za sezonu 2020/21. Fanoušci si mohli zvolit jednu ze tří možností - darování plné hodnoty klubu, převod na následující sezonu, nebo vyplacení nevyužité hodnoty. Více než čtvrtina všech držitelů permanentní vstupenky se rozhodla klubu darovat plnou hodnotu propadlé permanentní vstupenky. Všem těmto fanouškům patří velké poděkování!
Minulá sezona pro klub skončila, přes všechny obraty spojené s probíhající pandemií nemoci COVID-19, ekonomicky povzbudivě. Klub je nyní i díky pomoci hráčů stabilizovaný a všichni členové klubu již dostávají odměnu v plné smluvní výši. V posledních týdnech k této stabilitě přispěli i samotní fanoušci. K dnešnímu dni se rozhodlo darovat permanentní vstupenku 25,7 % držitelů a výrazná většina si hned zakoupila vstupenku na následující sezonu. "Ještě jednou bych chtěl všem jednotlivcům i firmám poděkovat! Je to pro nás velký závazek do následující sezony, která, jak pevně věříme, již bude standardní a s fanoušky v hledišti," uvedl Libor Kožík, marketingový manažer. 

Poděkování patří i všem fanouškům, kteří se rozhodli permanentku bezplatně vyměnit na následující sezonu - těch bylo celkem 66,2 %. To zlínským Beranům zajišťuje dobrou návštěvnost i v nadcházející sezoně. "Pro fanoušky máme připravenou spoustu novinek. Velkou část z nich jsme nemohli v minulé sezoně realizovat, ale věříme, že doprovodný zápasový program se posune na daleko lepší úroveň," dodává marketingový manažer.

Část fanoušků také požádala o vrácení poměrné částky, ale jejich počet je nižší, než bylo očekáváno - pouze 3,90 %.

Zbylé 4,2 % držitelů z minulé sezony zatím klub nekontaktovalo. Prosíme všechny tyto fanoušky, aby se nám ozvali na mail: marketing@beranizlin.cz nebo do konce tohoto týdne dorazili na Zimní stadion Luďka Čajky a provedli výměnu na následující sezonu nebo darování hodnoty permanentky klubu. .