Další trénink pro děti z regionu! Berani tentokrát vyrazí do Slušovic

Malí sportovní nadšenci z okolí budou mít další šanci vyzkoušet si trénink mladých hokejistů. Po úspěšné akci v Holešově budou další zastávkou Beranů Slušovice, kde se sportovní odpoledne uskuteční 17. června. Děti se na hřišti opět budou moci setkat i s hráči A-týmu, tentokrát si s nimi zatrénují Tomáš Fořt a Jiří Karafiát.

Také ve Slušovicích bude pro zájemce připraven bohatý program. Odpoledne plné sportu, her a soutěží dětem připraví trenéři zlínské mládeže, mezi nimiž nebudou chybět ani klubové legendy Petr Čajánek a Ondřej Veselý. O pohodovou atmosféru se opět postará hokejový maskot Beran.

„Minulý týden proběhl v Holešově první z tréninků, které budou Berani pořádat v okolních městech. Moc nás potěšil zájem dětí a připravujeme se na další zastávku, kterou tentokrát budou Slušovice. Děti si i tady budou moci vyzkoušet co je náplní našich tréninků, zažít jejich atmosféru a zatrénovat si po boku extraligových hráčů. Věřím, že nás všechny čeká na zajímavé odpoledne plné pohybu a her. Přijďte mezi Berany! láká zájemce asistent manažera mládeže Petr Čajánek.

Informace k tréninku dětí ve Slušovicích:

  • Určeno: pro děti od 4 do 9 let
  • Termín: čtvrtek 17. června od 16 do 18 hodin
  • Místo: atletický ovál u ZŠ ve Slušovicích (Školní 222, Slušovice)
  • Vedou: zlínští trenéři mládeže, hráči A-týmu Tomáš Fořt a Jiří Karafiát
V případě nepříznivého počasí se bude akce konat v tělocvičně ZŠ, prosíme zde použít pouze sálovou obuv.