Derby s Kometou si vyžádá důležitá opatření a upozornění směrem k divákům

Extraligový tým Aukro Berani Zlín se utká ve 4. kole Tipsport extraligy 2017/2018 s týmem HC Kometa Brno. Divácky velmi očekávaný zápas se odehraje na Zimním stadionu Luďka Čajky ve Zlíně v pátek 15. září v 17:30 hodin. Utkání bylo z pořadatelského hlediska vyhodnoceno jako rizikové a vyžádá si důležitá opatření a upozornění směrem k divákům.

Proběhnou opět zpřísněná bezpečnostní opatření. Klub vyzývá diváky, aby přišli do hlediště včas s dostatečným předstihem. Zároveň upozorňuje motorizované návštěvníky, aby využili bezplatné parkoviště u zlínského mrakodrapu (budova 21) a zde zaparkovali své vozy. Všechny pokladny zimního stadionu budou otevřeny v den utkání již od 15 hodin. Klub dále upozorňujeme fanoušky, že od letošní sezony nebudou v provozu pokladny u sportovní haly!

Hokejový klub upozorňuje návštěvníky hokejového derby Zlína s Kometou, že platí přísný zákaz vnášení pyrotechniky, petard a dýmovnic do hlediště zimního stadionu. Na uvedený zápas bude výrazně posilněna pořadatelská služba včetně policie.

Na bezpečnost v hledišti a před zimním stadionem bude dohlížet zvýšený počet příslušníků Městské policie Zlín a Policie České republiky. Pořadatelé zároveň vyzývají diváky, aby přišli včas a rozhodně nechodili na poslední chvíli. Upozorňujeme motorizované návštěvníky utkání, a to především z Brna. Využijte bezplatné parkoviště u zlínského mrakodrapu (budova 21) a zde zaparkujte své vozy.

V den utkání (pátek 15. září) budou otevřeny pokladny zimního stadionu od 15 hodin. Předprodej vstupenek neproběhne!

Důležité informace pro návštěvníky jsou následující:
- na zimní stadion se zakazuje vstup podnapilým lidem
- do stadionu je možné přijít 45 minut před začátkem utkání
- je zakázáno do areálu vnášet jakoukoliv pyrotechniku nebo nebezpečné předměty
- vzhledem k tomu, že spousta fanoušků přijede osobním autem, bude bezesporu výhodné, když lidé ze Zlína a okolí využijí jiného způsobu dopravy než osobním vozem
- osobní auta doporučujeme parkovat v parkovacím domě vedle budovy č. 21 bývalých Baťových závodů (v současnosti úřední budova Zlínského kraje), parkování tam bude ZDARMA, navíc auta budou pod větší kontrolou
- prosíme dbejte všech pokynu policistů, strážníků i pracovníků bezpečnostní agentury

Plné znění návštěvního řádu ZS Luďka Čajky ve Zlíně najdete na tomto odkazu:

Parkoviště u zlínského mrakodrapu pro návštěvníky extraligového zápasu Zlína s Brnem (na snímku vpravo).
×
Dnes v 12:00 | Dor.
PSG Berani Zlín
HC Vítkovice Ridera