Děti si v Holešově zatrénovaly s hráči A-týmu i s maskotem

Mladí Berani mají za sebou první sportovní odpoledne pro kluky a holky z okolních měst našeho regionu. Ve čtvrtek 27. května zakotvila zlínská výprava v čele s hráči A-týmu Danielem Hufem a Jakubem Ferencem v Holešově, kde se otevřeného tréninku zúčastnilo přes 25 dětí.
O pohodovou atmosféru a úsměvy na tváři se hned od začátku postaral maskot Beran, který si s účastníky sportovního odpoledne zahrál několik her. Během hodiny a půl děti na hřišti absolvovaly různé pohybové aktivity i týmové soutěže.

„Pro kluky a holky jsme měli nachystaný pestrý program. Střídali jsme akční a klidnější aktivity, aby se děti nejen vyřádily, ale aby stihly i pokecat s hokejisty a program si užít. Přišlo jich hodně, za což jsme rádi, a ideálně vyšlo také počasí,“ hodnotí trenér David Macharáček.

Tréninku se zúčastnili i brankář Daniel Huf a obránce Jakub Ferenc, kteří se zapojili do všech her a soutěží. Na závěr pak hokejisté ještě podepsali zájemcům připravené kartičky nebo plakáty. „Jsem spokojený, rád jsem se sportovního odpoledne zúčastnil. Děti si vyzkoušely spoustu zajímavých her a bavilo je to, což je nejvíc,“ těší brankáře Hufa.

Trénink v Holešově byl první cestou mladých Beranů po regionu, další budou během nadcházejících měsíců následovat. Na příští sportovní odpoledne se budou moct těšit děti ze Slušovic a okolí, a to ve čtvrtek 17. června.

Fotogalerie