pátek 11. března 2016 | Zlin Press - Roman Ordelt

Dramatická série předkola jde do rozhodující bitvy. Zápas číslo 4 vyhrál Třinec

Hokejisté PSG Zlín prohráli ve 4. zápase předkola Česká pojišťovna play off Tipsport extraligy na ledě týmu HC OCeláři Třinec 3:4 a nevyužili postupový mečbol do čtvrtfinále. Úřadující vicemistr srovnal stav série na 2:2 a rozhodující bitva se odehraje v neděli 13. března od 17:20 hodin na ZS Luďka Čajky ve Zlíně. Čtvrtý duel měl opět dramatický průběh. Berani šli zásluhou využité přesilovky v 9. minutě do vedení, ale Slezané obrátili skóre do první sirény ve svůj prospěch. Veselý a spol. dvěma góly ve druhé třetiny otočili stav, ale Jiří Polanský ještě před odchodem do šatem vyrovnal. Rozhodující akce utkaní přišla v 53. minutě, kdy se trefila kladenská posila Denis Kindl. Oceláři odvrátili konec sezony a vynutili si pátý rozhodující duel v neděli na zlínském ledě. Branky zaznamenali Oldrich Kotvan, Tomáš Fořt a Jan Maruna. Prodej vstupenek na 5. zápas předkola začíná v neděli od 11 hodin v pokladnách zimního stadionu ve Zlíně.