Extraliga zítra pokračuje, kdo se dostane na hokej?

Aktuálně platné znění Mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví umožňuje vpustit na Zimní stadion Luďka Čajky maximálně tisíc fanoušků. Klub PSG Berani Zlín proto přichází s řešením distribuce vstupů držitelů permanentních vstupenek. Všem fanouškům, kterých se omezení dotknou, se omlouváme.

Klub PSG Berani Zlín děkuje všem fanouškům za pochopení při řešení velmi náročné situace. Zohledňovat se snažíme nejen přání jednotlivých fanoušků, ale také provozní a ekonomické možnosti klubu.

V rámci následujících dvou týdnů, kdy budou v platnosti aktuálně platná omezení a nařízení, budou držitelé permanentních vstupenek na sezení rozděleni do dvou skupin, které se budou v rámci návštěvnosti utkání střídat. Počítá se původní místo, nikoliv po přesazení v minulém týdnu. Zatím dělení platí na dvě následující utkání. 

1. Skupina

Sektory: P2, P5, D, E, K, L, B4a, B4b 

Utkání: 25. září 2020 Mountfield HK

 

2. Skupina

Sektory: P0, P1, P3, P4, P6, P7, B, C, F, G, I, J, M, N

Utkání: 29. září 2020 HC Oceláři Třinec

 

Sektory P10 a Skyboxy mohou přijít na každé utkání. 

Velmi se omlouváme všem držitelům permanentních vstupenek na stání. Současná legislativa nám neumožňuje obsazovat místa mimo pevně přidělaná sedadla, proto nemůžeme umožnit vstup na extraligová utkání. Do dalších týdnů zvažujeme možnost, jak dostat fanoušky s permanentkou na stání na extraligové utkání. 

Jako bonus dostanou všichni držitelé permanentních vstupenek měsíc zdarma na HokejkaTV. Více informací na našich stránkách během zítřejšího dne. 

Stále budou vyčleněné určité řady, prosíme fanoušky, kteří mají tyhle řady, aby se přesunuli do jiného sektoru, který je vyblokovaný. 

Bližší informace ohledně kompenzací za ušlé zápasy budou zveřejněné do dvou měsíců, s ohledem na další vývoj situace.

Místa pro vozíčkáře s ohledem na již vyčerpanou kapacitu nebudou obsazována, pokud jejich držitelé již nemají permanentní vstupenku.