neděle 26. ledna 2020 | Zlin Press - Roman Ordelt

Gólová přestřelka pro Vary, Berani prohrálí s Energií i počtvrté

Hokejisté PSG Berani Zlín prohráli v televizním zápase 40. kola Tipsport extraligy 2019/2020 doma s týmem HC Energie Karlovy Vary 5:6 po prodloužení. V gólové přestřelce se nakonec radovala Energie gólem ze čtvrté minuty nastaveného času při signalizované výhodě. Berani se ujali vedení brankou v úvodní minutě utkání, ale Západočeši třemi brankami v první třetině otočili zápas. Zlínští dokázali ve druhé třetině vyrovnat, ale Energie šla před druhou sirénou opět do dvougólového náskoku. Berani se nevzdali a podruhé stáhli dvougólové manko. Nakonec o bonusovém bodu pro hosty rozhodlo prodloužení. Žižka a spol. ani na čtvrtý pokus neporazili v letošní sezoně Karlovy Vary. Branky zaznamenali Zdeněk Okál, Jan Dufek, Pavel Sedláček, Dalibor Řezníček a Martin Novotný. Zlín hraje v úterý 28. ledna ve Vítkovicích.