Hokej pod stromeček! Mladí Berani představují nové dárkové poukazy

Mohou být letošní Vánoce hokejové? S mladými Berany rozhodně ano! Zlínský klub spouští prodej speciálních dárkových poukazů, které bude možné využít na připravované programy pro děti a mládež. K dispozici budou na sekretariátu klubu, ke každému poukazu navíc kupující obdrží zdarma nový kalendář A-týmu pro rok 2021.

Proč právě poukazy?

Spuštění prodeje dárkových poukazů souvisí s příjemnou novinkou, kterou se podařilo zajistit – letos bude ledová plocha na zimním stadionu fungovat celý rok. Tedy i v jarních a letních měsících. Hokejistům se díky tomu zlepší podmínky letní přípravy a přibydou jim i nové možnosti rozvoje.

Vedle standardních klubových tréninků Berani připravují na jarní a letní měsíce řadu doplňkových aktivit a programů na ledě. Ty budou určeny členům klubu i dalším zájemcům a dárkové poukazy půjdou na tyto akce uplatnit. S předstihem tak můžete obdarovat svého mladého hokejistu zajímavým sportovním zážitkem.

Jak poukazy fungují a na co půjdou využít?

Klub prodává dárkové poukazy ve třech hodnotách: 1 000, 2 000 a 5 000 Kč. Všechny platí shodně do konce kalendářního roku 2021. Držitel může uplatnit svůj poukaz na kterýkoliv nabízený mládežnický program dle svého výběru, podmínkou je předchozí rezervace místa na akci.

Nabídka mládežnických programů zahrnuje:
  • individuální trénink na konkrétní téma
  • tréninkové kempy (víkendové, týdenní, brankářské)
  • turnaje 3 vs. 3 na malém prostoru
  • letní příměstské tábory
O dalších programech se jedná. Podrobnější přehled mládežnických programů včetně možných termínů bude klub postupně zveřejňovat. Poukaz je také možné využít k uhrazení členských příspěvků.

Jak a kde poukazy pořídit?

Pro objednání (nebo v případě dotazů) nechť se zájemci obrátí na sekretariát klubu prostřednictvím některého z uvedených kontaktů:
  • e-mail: vaculikova@beranizlin.cz
  • telefon: +420 602 525 422
Poukazy bude možné vyzvednout na pokladně zimního stadionu, nebo si je případně nechat poslat poštou až domů. K poukazu v hodnotě 5 000 a 2 000 Kč obdrží kupující jako dárek nový kalendář zlínského A-týmu. K poukazu v hodnotě 1 000 Kč kupující obdrží plakát A-týmu.

K dárkovým poukazům v hodnotě 5 000 Kč a 2 000 Kč obdrží kupující zdarma kalendář A-týmu.