pátek 10. března 2017 | Zlin Press - Roman Ordelt

Hokejisté PSG Zlín prohráli v Karlových Varech po gólové přestřelce

Hokejisté PSG Zlín prohráli ve 2. kole skupiny o umístění Tipsport extraligy na ledě týmu HC Energie Karlovy Vary 4:6. Utkání v rozhodnuté skupině play out rozhodně nebylo nudné. Diváci viděli celkem deset gólů. Hosté v oslabené sestavě bez opor šli v 11. minutě do vedení, ale poté už jen dotahovali náskok Západočechů. Zlín srovnal stav ještě před druhou sirénou na 3:3, nicméně třetí třetina patřila Energii. Domácí utekli na rozdíl dvou branek zásluhou dvou přesných tref zlínského odchovance Tomáše Rachůnka. Branky Zlína zaznamenali Pavel Kubiš 2, David Ostřížek a Oldřich Horák. První extraligový zápas odehrál obránce Jakub Ferenc, premiérově nastoupil ve zlínském dresu bek Lukáš Chmelíř. Tým PSG Zlín hraje ve třetím kole play out v neděli 12. března doma s Olomoucí, začátek v 15:30 hodin.