neděle 31. ledna 2016 | Zlin Press - Roman Ordelt

Hokejisté PSG Zlín ukončili na domácím ledě vítěznou šňůru, prohráli s vicemistry z Třince

Hokejisté PSG Zlín prohráli v utkání 42. kola Tipsport extraligy s týmem Oceláři Třinec 1:2 a přerušili vítěznou vlnu domácích výher, která se zastavila na čísle devět. Slezané dovedou v letošní sezoně ve Zlíně zahrát, neboť se zde radovali z vítězství již podruhé v sezoně a gólman Peter Hamerlík inkasoval pouze jeden gól. Oceláři šli do vedení v 19. minutě po hrubé chybě domácí obrany, která hostům darovala i druhý gól ve 44. minutě. Vlachův soubor se nadechl k závěrečnému náporu, z čehož vytěžil pouze kontaktní gól. Jedinou branku zaznamenal Patrik Urbanec. Utkání bylo v závěru první třetiny (čas 18:14) přerušeno kvůli zdravotním problémům jednoho z pořadatelů, který zkolaboval po srdeční slabosti a byl převezen do nemocnice k vyšetření. Tým PSG Zlín nyní hraje dvakrát venku, ve středu dohrávku se Spartou a v pátek se představí na ledě Mladé Boleslavi.