Hokejová tombola 50:50 pro fanoušky hokeje v neděli ve Zlíně!

Přijď na hokej, kup si tiket, fandi a vyhraj! Na hokejových stadionech můžete nejen fandit svému klubu, ale taky vyhrát až 50 000 korun na každém utkání. Do hry dostane všechny fanoušky tiket za pouhých 50 korun a navíc tím podpoří mladé naděje svého klubu. V neděli 15. října od 17 hodin poprvé i na Zimním stadionu Luďka Čajky ve Zlíně v rámci utkání Aukro Berani Zlín a HC Škoda Plzeň.
Jak to funguje?
Do tomboly se mohou fanoušci zapojit na stadionu v rámci hokejového utkání koupí libovolného počtu tiketů u kamelotů. Na každý zápas je připraveno 2 000 tiketů. Šťastný výherce si za pouhých 50 Kč může domů odnést až 50 tisíc korun! Čím více fanoušků si koupí tiket, tím vyšší je výhra. Losování a vyhlášení výherního tiketu probíhá vždy v rámci zápasu, v průběhu třetí třetiny. Celková vybraná částka se rozdělí v poměru 50 na 50. Polovina připadne fanouškovi, minimálně to však je 5 000 Kč. Druhá polovina jde na podporu projektu určenou klubem.

Garantem Hokejové tomboly 50:50 je společnost Tipsport.
HOKEJOVÁ TOMBOLA ODMĚŇUJE!
V minulé sezóně hned první výhra za 50 korun byla neuvěřitelných 41 375 korun! V letošní sezóně si zatím nejlépe vedou fanoušci Třince, Liberce a Brna. P. Kahoun (Liberec) si odnesl domů zatím nejvyšší výhru, krásných 16 225 Kč. Celkem bylo vyplaceno na výhrách více jak 350 000 a pro kluby vybralo už přes 370 000 Kč!

Veškeré souhrnné informace najdete na adrese www.hokejovatombola.cz. Je tu přehled klubů, kolik peněz z Hokejové tomboly získaly, celkové částky – souhrnné, za kluby, kolik vyhráli fanoušci, nejvyšší výhru a nejvyšší výhru posledních dvou kol TELH.

K dispozici na webu jsou i pravidla tomboly ZDE

 
Hokejová tombola 50:50 je provozována podle § 61 odst. 3 zák. č. 186/2016 Sb. a jejím provozovatelem je hokejový klub, případně nadace či spolek spolupracující s klubem, který při jejím provozování spolupracuje se společností Tipsport a.s., a se společností BPA sport marketing a.s. Tombola má dobročinný charakter.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!